Jdi na obsah Jdi na menu

8. Great Cross rally

V sobotu 19.4. se náš team v plném složení vydal na šotolinové tratě ve Zlíně na Podhoří. Pro mě a Panizziho to byl první "ostrý"  závod na šotolině s novou technikou v podobě podvozků Xray. Ze začátků nám počasí přálo ale asi v druhé polovině závodu začalo pršet. Kvůli nesjízdnosti trati byla zrušena poslední, tedy 8. RZ. Plán našeho teamu byl umístit se na bodech, což se povedlo a i po jezdeckých chybách jsme skončili následovně. Panizzi (4), Arai (5), Wilks (6). Také jsme vyhráli v team trophy což je super! Myslím že pořadatelé připravili krásné závody a nebýt toho deště bylo by to ještě lepší. Ale i s tím se musí na rally závodech počítat.

11. Forest rally (slovy teamoveho managera)

V sobotu 17.5 se náš team vydal na FOREST RALLY .  Pro nás velmi úspešný ,vyhráli jsme TEAM´S TROPHY ,což je super. Vynikající druhé místo obsadil TOSHIHIRO ARAI,který jediný dokázal  prohánět  Siberu a byl hvězdou rally.GILLES PANIZZI ze začátku držel taky vysoké tempo ale po velkém množství jezdeckých chyb se propadl na čtvrté místo,naštěstí vzávěru udolal Duvala a obsadil pěkné třetí místo. GUY WILKS měl smùlu,když se mu roztrhla tyč řízení,naštěstí se mu podařilo i přes velkou časovou strátu dovézt vùz do cíle RZ.Po opravě předvedl skvělý výkon a z 24 pozice se propracoval na konečné pěkné sedmé misto v cíli.V teamu panuje výborná nálada jen tak dál.

4. Michelin rally (slovy teamoveho managera)

Znovu výborný výkon všech jezdcu přinesl 3.vítěztví v TEAM´S TROPHY.Arai=znovu super výkon. Panizzi-přes problém s technikou nezklamal. Wilks-potvrdil že je jeden z nejrychlejších jezdců s TA02.

16. Tour de Cabin

Stalo to za ...... Velke kulove

5. Jump rally (slovy teamoveho managera)

„Po pro nás smolném Bratřejově se náš team vzchopil a opět dokázal zvítězit, ale náš náskok v Team´s Trophy je zanedbatelný. Bude to boj o titul s "Kronosáky" až do posledního závodu. Jezdce musíme pochválit, opět dojeli všichni do patnáctého místa.“

Criterium Fryšták

„Znovu super výsledek zajel ARAI ,Panizzi tentokrát zustal trochu za očekáváním, Wilks nasadil nový podvozek s kterým se teprve sžívá,ale i diky němu se nám podařilo urvat další vítěztví, což jsme na asvaltu neočekávali.Těšime se do Lukova, kde budeme mít první šanci získat titul.“

Lukovský rallysprint

„Radši No Comment....“

Total rally

"Z našeho pohledu to dopadlo fantasticky, vítězstvím na Totalu jsme potvrdili, že titul v teamech je ve správných rukou. Dvě posádky na bedně - Arai 2.místo, Panizzi 3.místo a Wilks i přes problémy s motorem na pěkné 10.pozici. Příští sezónu pokračujeme ve stejném složení a již připravujeme nové závodní speciály, jelikož je nám známo, že obhajoba titulu je vždy náročnější, než jeho zisk!"

Sezóna 2008

Myslíme, že v této sezóně jsme udělali maximum, co jsme mohli v daných podmínkach udělat. Ale nějaké rezervy určitě byly, např. v podobě sžívání se s novýma podvozkama, technické či zdravotní problémy apod. Takže na sezónu 2009 plánujeme dát vše do pořádku, připravit nové speciály a hlavně obhájit mistrovský titul v Team Trophy!!! Také patří velký dík všem posádkám Redbullu za perfektní výkony!!